آموزش ویدئویی از نصب تا راه اندازی کامل افزونه پروفایل حرفه ای

آموزش ویدئویی از نصب تا راه اندازی کامل افزونه پروفایل حرفه ای

سلام

بسیاری از دوستان پس از خرید افزونه یوزرپرو از سایت مارکت وردپرس ، در نصب و راه اندازی افزونه مشکل داشتند و بیان می کردند مشکل از فارسی سازی هست ، همچنین مشکل دیگه ای که اکثر دوستان بیان داشتن کار نکردن فرم ثبت نام بود یعنی در واقع پس از تکمیل اطلاعات و کلیک روی دکمه ثبت نام هیچ اتفاقی نمی افتاد.

 آخرین نسخه این افرونه که دیروز منتشر شده رو بلافاصله فارسی سازی کردم و فایل بروزرسانی مربوطه نیز برای همه کاربران ارسال شد ، همچنین برای اینکه این شبهه بابت فارسی سازی از بین بره یه فایل ویدئویی از مرحله نصب تا راه اندازی فرم ورود و ثبت نام و فارسی سازی فیلدها تهیه کردم که نشاندهنده صحت عملکرد افزونه هست .

به مرور آموزشهای دیگه این افزونه مانند ساختن فیلدهای سفارشی ، همگام سازی با ووکامرس و ورود با شبکه های اجتماعی آموزش داده می شه .

راستی می دونستید با عضویت در ربات تلگرام سایت به صورت لحظه ای در جریان آموزشها و تخفیفات مناسبتی قرار می گیرید .

 

سعید محسن زاده

سعید محسن زاده هستم ، بیش از سه سال است که در حال کسب تجربه و مطالعه مستمر در زمینه وردرپرس و بازاریابی آنلاین هستم. علم و صنعتی زنده و پویا با گستردگی فراوان که امروزه با زندگی همه ما عجین شده است. از اینرو همواره در اشتیاق آموختن رویکرد های نوین دیجیتال مارکتینگ و کسب تجربه های جدید در این زمینه هستم.

شاید به این مقالات هم علاقمند باشید