با گوگل آنالیتیکس دوست شوید

با گوگل آنالیتیکس دوست شوید

سلام خدمت همه دوستان

قرار نیست تو این دوره آموزشی یا کتاب آموزشی ( شاید هم ویدئو باشه 🙂 ) من چیز خاص و جدیدی رو برای دوستان بگم ولی از اونجائیکه یه آموزش کامل و خوب تو اینترنت از گوگل آنالیتیکس ( Google Analytics ) ندیدم ، تصمیم گرفتم این مبحث رو شروع کنم تا بتونه کمک خوبی برای وب مستران عزیز باشه .

می دونید چه کسانی سایت ما رو می بینند و از چه طریقی به سایت ما اومدن ، اصلا وقتی کاربر به سایت ما اومد چی کار می کنه ؟ به چه صفحاتی می ره ، چند نفر در روز به سایت ما می آن و چه مطالبی برای کاربر جذابیت داره . اهداف و برنامه های ما تو سایت پیاده می شه؟.

می دونید اگه یه سایت فروشگاهی داشته باشید بررسی و متوجه شدن اینکه کدوم محصولات از دید کاربر خوشاینده و چه محصولاتی نیست ، می تونه چقدر فروشتون رو افزایش بده.

گوگل آنالیتیکس براحتی همه این موارد رو به ما می گه و با تحلیل ورودی ها ، فعالیت کاربران ، مدت زمانی که تو سایت ما بوده ، از کجا به سایت ما اومده و از چه صفحه ای خارج شده ، به مدیران و تحلیلگران سایت کمک می کنه تا ریزترین اطلاعات رو از کاربر داشته باشن.

پس با ما همراه باشید …

مباحثی که قصد دارم در موردش صحبت کنم :

-اولین استفاده از گوگل آنالیتیکس

-ایجاد حساب در گوگل آنالیتکس و ارتباط با سایت

-Navigations

-Dashboards

-Shortcuts

-Intelligence Events

-Real Time

-Audience

-Acquisition

-Behavior

-Conversions

-نحوه ایجاد Goal

-UTM و نحوه ایجاد و استفاده در تبلیغات

-محیط مدیریت

سعید محسن زاده

سعید محسن زاده هستم ، بیش از سه سال است که در حال کسب تجربه و مطالعه مستمر در زمینه وردرپرس و بازاریابی آنلاین هستم. علم و صنعتی زنده و پویا با گستردگی فراوان که امروزه با زندگی همه ما عجین شده است. از اینرو همواره در اشتیاق آموختن رویکرد های نوین دیجیتال مارکتینگ و کسب تجربه های جدید در این زمینه هستم.

شاید به این مقالات هم علاقمند باشید
دیدگاه ( 1 )
  1. 5نکته طلایی موثر برای افزایش ورودی گوگل - هاست ایران
    ۱۳۹۵ , دی ۱۷ at ۳:۲۱ ق.ظ

    […] با گوگل آنالیتیکس دوست شوید – سئوگذرباسئو سایت در آموز… آنالیتیکس براحتی هاین موارد رو به ما می گه و با تحلیل ورودی ها فعالیت کاربران مدت زمانی که […]

ارسال دیدگاه