از لینک بیلدینگ چه می دانید؟

از لینک بیلدینگ چه می دانید؟

سلام خدمت همه دوستان، قصد دارم تجربیاتی که در این سالها در زمینه سئو و بهینه سازی سایت کسب کردم رو خدمتتون به اشتراک بزارم، قصد دارم از تعاریف اولیه سئو سایت و مباحث مربوطه شروع کنم.

به عنوان اولین موضوع قصد دارم در مورد لینک بیلدینگ ( Link Building ) توضیحات مختصری رو خدمتتون عرض کنم.

Link-Building

به عمل جمع آوری لینکهای با کیفیت از سایتهای دیگر لینگ بیلدینگ گفته می شود، ربات ها و خزنده های موتورهای جست و جو برای شناسایی صفحات از لینک ها استفاده می کنند. این کار یکی از مهمترین مراحل سئو سایت است و معمولا هم کاری وقت گیر است و نیاز به حوصله بالایی دارد. در حال حاضر این نگرش وجود دارد که وب سایت ها با گرفتن لینک های با کیفیت از سایت ها ی دیگر می توانند رتبه خود را در رتبه بندی گوگل تغییر دهند.

داشتن یک لینک خوب در سایت های معتبر می تواند بازدید سایت ما را زیاد کند. حال اگر این سایت ها مرتبط با موضوع سایت ما باشند می تواند منجر به افزایش فروش ما نیز شود.

لینک بیلدینگ خوب می تواند شما را در توسعه نام تجاری تان یاری کند و باعث اعتبار شما در حرفه تان شود. روش هایی در لینک بیلدینگ مثل ایجاد یک محتوای مناسب وجود دارد که می تواند تخصص شرکت شما را به همه نشان دهد و باعث رشد برند شما شود.

 

سعید محسن زاده

سعید محسن زاده هستم ، بیش از سه سال است که در حال کسب تجربه و مطالعه مستمر در زمینه وردرپرس و بازاریابی آنلاین هستم. علم و صنعتی زنده و پویا با گستردگی فراوان که امروزه با زندگی همه ما عجین شده است. از اینرو همواره در اشتیاق آموختن رویکرد های نوین دیجیتال مارکتینگ و کسب تجربه های جدید در این زمینه هستم.

شاید به این مقالات هم علاقمند باشید