ایجاد یه حس خوب بصری در بازدیدکننده کاریه که هر طراحی دوست داره انجام بده ، امروز می خوام به شما نشون بدم که چطور می شه با المنتور چنین چیزایی رو به راحتی پیاده سازی کرد ، استفاده ترکیبی از Css ها و حالت Blend و طیف وسیعی از فیلترها

افت گذاری روی عکس ( ماوس را روی عکس حرکت دهید )

ایجاد حالتهای ترکیبی

افزونه المنتور

این اثرات نه تنها احساس نیاز به فتوشاپ را کاهش می دهد. بلکه با بازی کردن با فیلترهای مختلف و تنظیمات حالت ترکیبی برای حالت های نرمال و شناور، می توانید طرح های تعاملی ای ایجاد کنید که تنها با استفاده از کدگذاری های پیچیده CSS امکان پذیر است.

این جلوه ها قبلا برای Call To Action  قبلا در دسترس بود. اما حالا شما می توانید از آنها در پوسته های پس زمینه و یا ویجت تصویر و عنوان استفاده کنید.

VE

LO

ما فقط یک نگاه اجمالی از امکانات گسترده ای که حالت های ترکیبی CSS و افکت های فیلتر را ارائه می دهند را بیان کردیم. من از شما دعوت میکنم که با تنظیمات مختلف بازی کنید. طول می کشد تا با تمام حالت ها، فیلتر ها و نحوه ارتباط آنها آشنا شوید، اما هنگامی که از آن خارج می شوید، آنها بخشی جدایی ناپذیر از جعبه ابزار شما خواهند شد. باز هم، فراموش نکنید که این اثرات را بر روی حالت های شناور نیز آزمایش کنید تا تعاملات جذاب بیشتری را تجربه کنید. آزمایش و اجرا بی پایان، شما را با گذشت زمان شگفت زده خواهد کرد.

اگه تمایل داشتید المنتور رو امتحان کنید حتما به صفحه افزونه المنتور برید و بیشتر با قابلیتها و امکاناتش آشنا بشید.

 
توئیتر
لینکدین

از این مقاله خوشتان آمد ؟

برای رسیدن به این نقطه تلاش کردیم، از شما می خوایم با ما همراه بشید. به جامعه ما بپیوندید، مطمئن باشید از آدرس ایمیل شما هیچ استفاده تبلیغاتی نمی شه