سلام خدمت همه دوستان، قصد دارم تجربیاتی که در این سالها در زمینه سئو و بهینه سازی سایت کسب کردم رو خدمتتون به اشتراک بزارم، قصد دارم از تعاریف اولیه سئو سایت و مباحث مربوطه شروع کنم.

به عنوان اولین موضوع قصد دارم در مورد لینک بیلدینگ ( Link Building ) توضیحات مختصری رو خدمتتون عرض کنم.

Link-Building

به عمل جمع آوری لینکهای با کیفیت از سایتهای دیگر لینگ بیلدینگ گفته می شود، ربات ها و خزنده های موتورهای جست و جو برای شناسایی صفحات از لینک ها استفاده می کنند. این کار یکی از مهمترین مراحل سئو سایت است و معمولا هم کاری وقت گیر است و نیاز به حوصله بالایی دارد. در حال حاضر این نگرش وجود دارد که وب سایت ها با گرفتن لینک های با کیفیت از سایت ها ی دیگر می توانند رتبه خود را در رتبه بندی گوگل تغییر دهند.

داشتن یک لینک خوب در سایت های معتبر می تواند بازدید سایت ما را زیاد کند. حال اگر این سایت ها مرتبط با موضوع سایت ما باشند می تواند منجر به افزایش فروش ما نیز شود.

لینک بیلدینگ خوب می تواند شما را در توسعه نام تجاری تان یاری کند و باعث اعتبار شما در حرفه تان شود. روش هایی در لینک بیلدینگ مثل ایجاد یک محتوای مناسب وجود دارد که می تواند تخصص شرکت شما را به همه نشان دهد و باعث رشد برند شما شود.

 

توئیتر
لینکدین

از این مقاله خوشتان آمد ؟

برای رسیدن به این نقطه تلاش کردیم، از شما می خوایم با ما همراه بشید. به جامعه ما بپیوندید، مطمئن باشید از آدرس ایمیل شما هیچ استفاده تبلیغاتی نمی شه