#1 افزونه صفحه ساز وردپرس در دنیا

4.300.000+ نفر در دنیا اشتباه نمی کنند ...

افزونه WPBakery Page Builder - کنترل کاملی روی سایت خود داشته باشید ، برای کار با این افزونه نیاز به دانش کدنویسی ندارید، می توانید هر نوع لی اوتی را با استفاده از المانها و تنظیمات آن طراحی کنید.

صفحه ساز front-end و Back-end

به راحتی یک وب سایت واکنش گرا ایجاد کنید و محتوای خود را با یک ویرایشگر بصری مدیریت کنید ، بدون هرگونه دانش کدنویسی و با کشیدن و رها کردن المانها صفحات زیبا و خیره کنند بسازید

برای تمام قالبهای وردپرسی

هر وب سایتی باید یک طراحی خلاقانه و منحصر بفرد داشته باشد، با کمک این افزونه به راحتی می توانید وب سایت های شگفت انگیز طراحی کنید

المانهای محتوایی، قالبها و افزودنی های بیشمار

از مراحل اولیه طراحی Wpbakery Page Builder با استفاده از المانهای بیشمار به کمک شما خواهد آمد، واقعا شما می توانید صفحات و طرحهای وردپرسی رو بدون کدنویسی در چند دقیقه ایجاد کنید.

پوسته ساز : رنگ دلخواه خود را داشته باشید

برای ساختن گزینه ها و ظاهر طراحی عناصر سایت خود از پوسته ساز استفاده کنید تا طراحی شما با هویت برند شما مطابقت کامل داشته باشد.

کتابخانه قالب

به قالب های کلاس پریمیوم از طریق کتابخانه الگوی آنلاین دسترسی پیدا کنید و صفحات خود را در چند ثانیه بسازید. هر الگویی را که دوست دارید بدون هیچ محدودیتی بارگیری کنید. کتابخانه قالب دائماً با الگوهای جدید به روز می شود.

قابل توسعه با استفاده از API

WPBakery Page Builder کاربر پسند و توسعه دهنده است. اضافه کردن عناصر جدید محتوایی به آسانی امکان پذیر است.

پشتیبانی حرفه ای

WPBakery Page Builder از شنبه تا 4 شنبه به صورن حرفه ای پشتیبانی اختصاصی با کیفیت بالا دارد تا درخواست های شما رسیدگی کند و به بهره وری خود را افزایش دهد.

سازنده شبکه ای حرفه ای

WPBakery Page Builder با سازنده شبکه پیشرفته همراه شده است. نمایش پست ها ، نمونه کارها و سایر انواع پست های سفارشی یا رسانه در شبکه یا mansory .تعداد زیادی از گزینه ها و 40+ سبک از پیش تعریف شده.

طراحی واکنش گرا، طرح های آماده موبایل

با WPBakery Page Builder محتوای شما در دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه قابل دسترسی خواهد بود. هیچ مرحله یا برنامه نویسی اضافی لازم نیست. 

و حتی ویژگیهای شگفت انگیزتر …

به جای صرف چند هفته وقت ، صفحات پیچیده و پر محتوا را در عرض چند دقیقه بسازید. هیچ دانش برنامه نویسی لازم نیست!

دمو افزونه Wpbakery page builder توسط سعید محسن زاده